Про нас

alt

Ні для кого не секрет, що нинішній рівень розвитку земельного ринку, будь-якої операції з землею, оформлення документації , вимагає значних зусиль і часу. Додаткову складність створює відсутність поінформованості про ринок земель та нормативних актів, що регламентують земельні відносини в Україні.

ТОВ "Юрістек Груп" є компанією, яка надає послуги у сфері юридичних, землевпорядних, оціночних послуг та спеціалізується на вирішенні всього комплексу землевпорядних та юридичних проблем, які виникають в процесі здійснення господарської діяльності.

Наша фірма об'єднує професійних юристів , сертифікованих інженерів - землевпорядників та інженерів з оцінки нерухомого майна метою яких є професійна допомога у практичному вирішенні будь-яких юридичних, землевпорядних та земле оціночних питань.

Наш колектив – молода, але вже відома в місті фірма, що швидко та якісно виконує різноманітні землевпорядні роботи , проводить незалежну експертну оцінку вартості майна та майнових прав, готує технічну документацію із землеустрою на право власності від самого початку до кінцевого результату. Діяльність нашої Фірми заснована на принципі досягнення максимально позитивного результату для клієнтів при вирішенні їх питань. Детальний аналіз правових проблем фахівцями нашої Фірми, широке і водночас точне застосування норм чинного законодавства надає можливість правильно і оперативно вирішити ту чи іншу ситуацію. Звернувшись до нас Ви отримаєте кваліфіковану консультацію з будь-яких питань юриспруденції та землеустрою, а також кваліфіковану допомогу. Відповідальність, максимальний результат – саме це отримає кожний клієнт при співпраці з нами!

Гнучкість прийнятих рішень, сувора конфіденційність, якість, а також індивідуальний підхід — становлять основу успіху ТОВ «Юрістек Груп».

© 2016 ТОВ ЮРІСТЕК ГРУП - юридичні та землевпорядні послуги, Кривий Ріг

Сайт створенно 4Labs Сучасні ІТ послуги для бізнесу