Технічна інвентаризація

ТОВ «ЮРІСТЕК ГРУП» - Технічна інвентаризація
  • технічна документація
  • технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна
  • технічна інвентаризація будівель

Технічна інвентаризація — комплекс робіт з обстеження і обміру об’єкта нерухомого майна з визначенням його фактичної площі та об’єму, проведенням оцінки технічного стану та визначенням його інвентаризаційної вартості, а також виготовленням необхідних технічних документів (інвентаризаційної справи і технічного паспорта) з дотриманням встановлених норм і правил.

ТОВ «ЮРІСТЕК ГРУП» надає послуги з технічної інвентаризації як приватним, так і юридичним особам. Наявність висококваліфікованих співробітників і якісного обладнання дозволяє нам проводити технічну інвентаризацію в повному обсязі, якісно і в оптимальні терміни.
ТОВ «ЮРІСТЕК ГРУП» надає послуги з отримання або відновлення технічної документації на будь-який об'єкт нерухомості житлового та нежитлового фонду будь-то квартира, дім чи комерційна структура, будь-якої складності та направленості.
Наші фахівці з технічної інвентаризації об'єктів нерухомості мають великий досвід роботи в сфері інвентаризації, а їх кваліфікація відповідає вимогам сучасного ринку.

Попередня консультація — безкоштовна!
Завжди дамо цінну пораду!

© 2016 ТОВ ЮРІСТЕК ГРУП - юридичні та землевпорядні послуги, Кривий Ріг

Сайт створенно 4Labs Сучасні ІТ послуги для бізнесу