Оцінка рухомого та нерухомого майна

ТОВ «ЮРІСТЕК ГРУП», Оцінка рухомого та не рухомого майна
  • експертна оцінка майна
  • оцінка рухомого майна
  • звіт про оціночну вартість

ТОВ « Юрістек Груп » пропонує послуги з оцінки в сфері всіх напрямків , у тому числі, маючи відповідний сертифікат, ми надаємо послуги окремого напрямку “ Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства ” для фізичних та юридичних осіб по основних видах оцінки.
Ми використовуємо останні нововведення в оціночній діяльності для складання якісних звітів про оцінку.

Оцінка нерухомого майна необхідна для:

1. Для оформлення спадкових прав на нерухоме майно.

2. Для оформлення договорів дарування нерухомого майна.

3. Спадкування та дарування земельної ділянки з земельними поліпшеннями, тобто якщо на земельній ділянці є будівля, споруда. За умови, якщо право власності на нерухоме майно переходить від фізичної або юридичної особи до фізичної особи.

4. Для оформлення договорів куплі-продажу, міни, довічного утримання, інших договорів, які передбачають перехід права власності на нерухоме майно. За умови, якщо право власності переходить від фізичної особи до фізичної чи юридичної особи (тобто фізична особа продає чи іншим чином відчужує нерухоме майно).

5. Інші випадки відчуження (переходу права власності) об’єктів нерухомого майна (в т.ч. земельної ділянки незалежно від того чи є на ній будівля, споруда чи немає), крім дарування та спадкування.

Оцінка рухомого майна необхідна для:

1. Для оформлення спадкових прав на рухоме майно.

2. Для оформлення договорів дарування рухомого майна.

3. Для договорів відчуження (в т.ч. спадкування та дарування) іншого (крім легкові автомобілі, мотоцикли, мопеди) рухомого майна (в т.ч. будь-яке відчуження автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів, іншого рухомого майна, яким можуть бути не лише транспортні засоби). Друге і більше за календарний рік відчуження однією фізичною особою легкового автомобіля або мотоцикла, або мопеда, або спадкування (дарування) легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів не першим ступенем споріднення (всі, крім батьків, чоловіка або дружини, дітей, в т.ч. усиновлених), якщо для обчислення доходу в цих випадках обрано оціночну вартість. За умови, якщо право власності переходить від фізичної особи до фізичної чи юридичної особи. Також право власності переходить від юридичної особи до фізичної особи.
4. Для оформлення договорів купівлі-продажу, міни, дарування, довічного утримання, іншими договорами, які передбачають перехід права власності на майно.

Відчуження майна — це будь-які дії особи, унаслідок вчинення яких така особа втрачає право власності
на майно, що їй належить. (п.14.1.31 Податкового кодексу України).


За підсумками виконаних робіт наші клієнти отримують повноцінний звіт про оціночну вартість об’єкту, який відповідає всім діючим стандартам.
Кількість копій звітів про оцінку узгоджується із замовником, який може замовити будь-яку необхідну кількість копій звіту про оцінку.

Відповідальність, максимальний результат – саме це отримає кожний клієнт при співпраці з нами!

© 2016 ТОВ ЮРІСТЕК ГРУП - юридичні та землевпорядні послуги, Кривий Ріг

Сайт створенно 4Labs Сучасні ІТ послуги для бізнесу